Blog

Aktualności

VIII Festyn Rodzinny AVACO i Turniej Piłki Nożnej Sołectwa

VIII Festyn Rodzinny AVACO i Turniej Piłki Nożnej Sołectw za nami. 3 lutego 2019 roku w hali OSiR w Trzemesznie czekało na gości wiele atrakcji.
Od godzin porannych odbywał się Turniej Piłki Nożnej Sołectw. Do udziału w tegorocznych rozgrywkach zgłosiło się 13 drużyn sołeckich gminy Trzemeszno. Mecz finałowy pomiędzy Miatami a Zieleniem był bardzo zacięty. Mistrzem tegorocznego turnieju została drużyna z Zielenia.
Dodatkową atrakcją był mecz drużyn TLKS Zjednoczeni Trzemeszno – Pogoń Mogilno. Rozgrywkom, jak co roku towarzyszył festyn rodzinny. Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji: figurki z balonów, malowanie twarzy, zjeżdżalnie. Wiele radości sprawiła dzieciom ścianka wspinaczkowa oraz basen z kulkami.
Nowością na tegorocznym festynie była „Klockolandia”, w której dzieci tworzyły niesamowite budowle z klocków. Maluchy otrzymały odblaskowe kamizelki i wcielały się w rolę Boba Budowniczego. Prace dzieci zostały ocenione przez jury i nagrodzone.
Podczas festynu został rozegrany Młodzieżowy Turniej Gier Stołowych: cymbergaj i piłkarzyki. Rozgrywki odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze, zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami i oczywiście nagrodami.
Wszyscy wracali do domu z zadowoloną, uśmiechniętą buzią. To był bardzo udany dzień!
logo-e.png
Pobierz aktualny cennik

DANE TELEADRESOWE

A Ławki 40, 62-240 Trzemeszno T 61 666 92 92 F 61 666 92 93 M +48 600 249 167 E biuro@avaco.pl

Subskrybuj nas

Podaj swój adres mailowy, by otrzymywać od nas cenne wiadomości.

Copyright © 2023 AVACO Kopalnia Kruszywa

Design & Development By AVACO

Szukaj

+48 600 249 167
Ławki 40, 62-240 Trzemeszno

Pobierz aktualny cennik